Fre. 20. - Søn. 22. mar

16:00 - 20:00

NM 2020 (Avlyst)

Man. 23. mar

20:00 - 22:00

Shine (Avlyst)

Brynseng skole

Man. 23. mar

18:30 - 20:00

Thunder (Avlyst)

Brynseng skole

Man. 23. mar

18:30 - 20:00

Bronze (Avlyst)

Brynseng skole

Man. 23. mar

18:30 - 20:30

Black (Avlyst)

Frydenberghallen

Man. 23. mar

17:00 - 19:30

White (Avlyst)

Frydenberghallen

Man. 23. mar

16:30 - 18:30

Gold (Avlyst)

Frydenberghallen

Tir. 24. mar

19:30 - 21:30

Shine (Avlyst)

Frydenberghallen

Tir. 24. mar

19:30 - 21:30

Eclipse (Avlyst)

Frydenberghallen

Tir. 24. mar

18:00 - 19:30

White (Avlyst)

Frydenberghallen

Tir. 24. mar

18:00 - 19:30

Silver (Avlyst)

Frydenberghallen

Tir. 24. mar

16:30 - 18:00

Thunder (Avlyst)

Frydenberghallen

Tir. 24. mar

16:30 - 18:00

Gold (Avlyst)

Frydenberghallen

Ons. 25. mar

18:30 - 20:30

Steel (Avlyst)

Brynseng skole

Ons. 25. mar

18:30 - 20:30

Silver (Avlyst)

Brynseng skole

Ons. 25. mar

18:30 - 20:00

Black (Avlyst)

Frydenberghallen

Ons. 25. mar

18:00 - 19:30

Bronze (Avlyst)

Frydenberghallen

Tor. 26. mar

19:30 - 21:30

Shine (Avlyst)

Frydenberghallen

Tor. 26. mar

19:00 - 21:30

Gold (Avlyst)

Frydenberghallen

Tor. 26. mar

18:00 - 19:30

Thunder (Avlyst)

Frydenberghallen

Tor. 26. mar

17:30 - 19:30

Team Hangout

Tor. 26. mar

16:30 - 18:00

Steel (Avlyst)

Frydenberghallen

Tor. 26. mar

16:30 - 19:00

Eclipse (Avlyst)

Frydenberghallen

Fre. 27. mar

19:00 - 21:00

Turn (Avlyst)

Leirskallen turnhall

Fre. 27. mar

18:00 - 20:00

Ekstratrening Shine (Avlyst)

Frydenberghallen

Lør. 28. mar

12:00 - 14:00

Ekstratrening Shine (Avlyst)

Frydenberghallen

Søn. 29. mar

12:00 - 14:00

Ekstratrening Shine (Avlyst)

Frydenberghallen

Man. 30. mar

20:00 - 22:00

Shine (Avlyst)

Brynseng skole

Man. 30. mar

18:30 - 20:00

Thunder (Avlyst)

Brynseng skole

Man. 30. mar

18:30 - 20:00

Bronze (Avlyst)

Brynseng skole

Man. 30. mar

18:30 - 20:30

Black (Avlyst)

Frydenberghallen

Man. 30. mar

17:00 - 19:30

White (Avlyst)

Frydenberghallen

Man. 30. mar

16:30 - 18:30

Gold (Avlyst)

Frydenberghallen

Tir. 31. mar

19:30 - 21:30

Shine (Avlyst)

Frydenberghallen

Tir. 31. mar

19:30 - 21:30

Eclipse (Avlyst)

Frydenberghallen

Tir. 31. mar

18:00 - 19:30

White (Avlyst)

Frydenberghallen

Tir. 31. mar

18:00 - 19:30

Silver (Avlyst)

Frydenberghallen

Tir. 31. mar

16:30 - 18:00

Thunder (Avlyst)

Frydenberghallen

Tir. 31. mar

16:30 - 18:00

Gold (Avlyst)

Frydenberghallen

Ons. 1. apr

18:30 - 20:30

Steel (Avlyst)

Brynseng skole

Ons. 1. apr

18:30 - 20:30

Silver (Avlyst)

Brynseng skole

Ons. 1. apr

18:30 - 20:00

Black (Avlyst)

Frydenberghallen

Ons. 1. apr

18:00 - 19:30

Bronze (Avlyst)

Frydenberghallen

Tor. 2. apr

19:30 - 21:30

Shine (Avlyst)

Frydenberghallen

Tor. 2. apr

19:00 - 21:30

Gold (Avlyst)

Frydenberghallen

Tor. 2. apr

18:00 - 19:30

Thunder (Avlyst)

Frydenberghallen

Tor. 2. apr

16:30 - 18:00

Steel (Avlyst)

Frydenberghallen

Tor. 2. apr

16:30 - 19:00

Eclipse (Avlyst)

Frydenberghallen

Fre. 3. apr

19:00 - 21:00

Turn (Avlyst)

Leirskallen turnhall

Fre. 3. apr

18:00 - 20:00

Ekstratrening Shine (Avlyst)

Frydenberghallen

Lør. 4. apr

16:00 - 17:50

Ekstratrening White (Avlyst)

Frydenberghallen

Lør. 4. apr

14:00 - 16:00

Ekstratrening Steel (Avlyst)

Frydenberghallen

Lør. 4. apr

12:00 - 14:00

Ekstratrening Shine (Avlyst)

Frydenberghallen

Lør. 4. apr

10:00 - 12:00

Ekstratrening Thunder (Avlyst)

Frydenberghallen

Lør. 4. apr

10:00 - 12:00

Ekstratrening Gold (Avlyst)

Frydenberghallen

Søn. 5. apr

16:00 - 17:50

Ekstratrening White (Avlyst)

Frydenberghallen

Søn. 5. apr

14:00 - 16:00

Ekstratrening Steel (Avlyst)

Frydenberghallen

Søn. 5. apr

12:00 - 14:00

Ekstratrening Shine (Avlyst)

Frydenberghallen

Søn. 5. apr

10:00 - 12:00

Ekstratrening Thunder (Avlyst)

Frydenberghallen

Søn. 5. apr

10:00 - 12:00

Ekstratrening Gold (Avlyst)

Frydenberghallen

Man. 6. apr

20:00 - 22:00

Shine (Avlyst)

Brynseng skole

Man. 6. apr

18:30 - 20:00

Thunder (Avlyst)

Brynseng skole

Man. 6. apr

18:30 - 20:30

Ekstratrening Shine (Avlyst)

Frydenberghallen

Man. 6. apr

18:30 - 20:00

Bronze (Avlyst)

Brynseng skole

Man. 6. apr

18:30 - 20:30

Black (Avlyst)

Frydenberghallen

Man. 6. apr

17:00 - 19:30

White (Avlyst)

Frydenberghallen

Man. 6. apr

16:30 - 18:30

Gold (Avlyst)

Frydenberghallen

Man. 6. apr

16:30 - 18:30

Ekstratrening Gold (Avlyst)

Frydenberghallen

Tir. 7. apr

19:30 - 21:30

Shine (Avlyst)

Frydenberghallen

Tir. 7. apr

19:30 - 21:30

Eclipse (Avlyst)

Frydenberghallen

Tir. 7. apr

18:30 - 20:30

Ekstratrening Shine (Avlyst)

Frydenberghallen

Tir. 7. apr

18:00 - 19:30

White (Avlyst)

Frydenberghallen

Tir. 7. apr

18:00 - 19:30

Silver (Avlyst)

Frydenberghallen

Tir. 7. apr

16:30 - 18:00

Thunder (Avlyst)

Frydenberghallen

Tir. 7. apr

16:30 - 18:00

Gold (Avlyst)

Frydenberghallen

Tir. 7. apr

16:30 - 18:30

Ekstratrening Gold (Avlyst)

Frydenberghallen

Ons. 8. apr

18:30 - 20:30

Steel (Avlyst)

Brynseng skole

Ons. 8. apr

18:30 - 20:30

Silver (Avlyst)

Brynseng skole

Ons. 8. apr

18:30 - 20:00

Black (Avlyst)

Frydenberghallen

Ons. 8. apr

18:00 - 19:30

Bronze (Avlyst)

Frydenberghallen

Tor. 9. apr

19:30 - 21:30

Shine (Avlyst)

Frydenberghallen

Tor. 9. apr

19:00 - 21:30

Gold (Avlyst)

Frydenberghallen

Tor. 9. apr

18:00 - 19:30

Thunder (Avlyst)

Frydenberghallen

Tor. 9. apr

16:30 - 18:00

Steel (Avlyst)

Frydenberghallen

Tor. 9. apr

16:30 - 19:00

Eclipse (Avlyst)

Frydenberghallen

Fre. 10. apr

19:00 - 21:00

Turn (Avlyst)

Leirskallen turnhall

Man. 13. apr

20:00 - 22:00

Shine (Avlyst)

Brynseng skole

Man. 13. apr

18:30 - 20:00

Thunder (Avlyst)

Brynseng skole

Man. 13. apr

18:30 - 20:00

Bronze (Avlyst)

Brynseng skole

Man. 13. apr

18:30 - 20:30

Black (Avlyst)

Frydenberghallen

Man. 13. apr

17:00 - 19:30

White (Avlyst)

Frydenberghallen

Man. 13. apr

16:30 - 18:30

Gold (Avlyst)

Frydenberghallen

Tir. 14. apr

19:30 - 21:30

Shine

Frydenberghallen

Tir. 14. apr

19:30 - 21:30

Eclipse

Frydenberghallen

Tir. 14. apr

18:00 - 19:30

White

Frydenberghallen

Tir. 14. apr

18:00 - 19:30

Silver

Frydenberghallen

Tir. 14. apr

16:30 - 18:00

Thunder

Frydenberghallen

Tir. 14. apr

16:30 - 18:00

Gold

Frydenberghallen

Ons. 15. apr

18:30 - 20:30

Steel

Brynseng skole

Ons. 15. apr

18:30 - 20:30

Silver

Brynseng skole

Ons. 15. apr

18:30 - 20:00

Black

Frydenberghallen

Ons. 15. apr

18:00 - 19:30

Bronze

Frydenberghallen

Tor. 16. apr

19:30 - 21:30

Shine

Frydenberghallen

Tor. 16. apr

19:00 - 21:30

Gold

Frydenberghallen

Tor. 16. apr

18:00 - 19:30

Thunder

Frydenberghallen

Tor. 16. apr

16:30 - 18:00

Steel

Frydenberghallen

Tor. 16. apr

16:30 - 19:00

Eclipse

Frydenberghallen

Fre. 17. apr

19:00 - 21:00

Turn

Leirskallen turnhall

Fre. 17. apr

18:00 - 20:00

Ekstratrening Shine

Frydenberghallen

Fre. 17. - Søn. 19. apr

16:00 - 20:00

Trondheim Open (Avlyst)

Lør. 18. apr

12:00 - 14:00

Ekstratrening Shine

Frydenberghallen

Søn. 19. apr

12:00 - 14:00

Ekstratrening Shine

Frydenberghallen

Man. 20. apr

20:00 - 22:00

Shine

Brynseng skole

Man. 20. apr

18:30 - 20:00

Thunder

Brynseng skole

Man. 20. apr

18:30 - 20:00

Bronze

Brynseng skole

Man. 20. apr

18:30 - 20:30

Black

Frydenberghallen

Man. 20. apr

17:00 - 19:30

White

Frydenberghallen

Man. 20. apr

16:30 - 18:30

Gold

Frydenberghallen

Tir. 21. apr

19:30 - 21:30

Shine

Frydenberghallen

Tir. 21. apr

19:30 - 21:30

Eclipse

Frydenberghallen

Tir. 21. apr

18:00 - 19:30

White

Frydenberghallen

Tir. 21. apr

18:00 - 19:30

Silver

Frydenberghallen

Tir. 21. apr

16:30 - 18:00

Thunder

Frydenberghallen

Tir. 21. apr

16:30 - 18:00

Gold

Frydenberghallen

Ons. 22. apr

18:30 - 20:30

Steel

Brynseng skole

Ons. 22. apr

18:30 - 20:30

Silver

Brynseng skole

Ons. 22. apr

18:30 - 20:00

Black

Frydenberghallen

Ons. 22. apr

18:00 - 19:30

Bronze

Frydenberghallen

Tor. 23. apr

19:30 - 21:30

Shine

Frydenberghallen

Tor. 23. apr

19:00 - 21:30

Gold

Frydenberghallen

Tor. 23. apr

18:00 - 19:30

Thunder

Frydenberghallen

Tor. 23. apr

16:30 - 18:00

Steel

Frydenberghallen

Tor. 23. apr

16:30 - 19:00

Eclipse

Frydenberghallen

Fre. 24. apr

19:00 - 21:00

Turn

Leirskallen turnhall

Fre. 24. - Søn. 26. apr

00:00 - 00:00

Worlds

Man. 27. apr

20:00 - 22:00

Shine

Brynseng skole

Man. 27. apr

18:30 - 20:00

Thunder

Brynseng skole

Man. 27. apr

18:30 - 20:00

Bronze

Brynseng skole

Man. 27. apr

18:30 - 20:30

Black

Frydenberghallen

Man. 27. apr

17:00 - 19:30

White

Frydenberghallen

Man. 27. apr

16:30 - 18:30

Gold

Frydenberghallen

Tir. 28. apr

19:30 - 21:30

Shine

Frydenberghallen

Tir. 28. apr

19:30 - 21:30

Eclipse

Frydenberghallen

Tir. 28. apr

18:00 - 19:30

White

Frydenberghallen

Tir. 28. apr

18:00 - 19:30

Silver

Frydenberghallen

Tir. 28. apr

16:30 - 18:00

Thunder

Frydenberghallen

Tir. 28. apr

16:30 - 18:00

Gold

Frydenberghallen

Ons. 29. apr

18:30 - 20:30

Steel

Brynseng skole

Ons. 29. apr

18:30 - 20:30

Silver

Brynseng skole

Ons. 29. apr

18:30 - 20:00

Black

Frydenberghallen

Ons. 29. apr

18:00 - 19:30

Bronze

Frydenberghallen

Tor. 30. apr

19:30 - 21:30

Shine

Frydenberghallen

Tor. 30. apr

19:00 - 21:30

Gold

Frydenberghallen

Tor. 30. apr

18:00 - 19:30

Thunder

Frydenberghallen

Tor. 30. apr

16:30 - 18:00

Steel

Frydenberghallen

Tor. 30. apr

16:30 - 19:00

Eclipse

Frydenberghallen

Fre. 1. mai

19:00 - 21:00

Turn

Leirskallen turnhall

Man. 4. mai

20:00 - 22:00

Shine

Brynseng skole

Man. 4. mai

18:30 - 20:00

Thunder

Brynseng skole

Man. 4. mai

18:30 - 20:00

Bronze

Brynseng skole

Man. 4. mai

18:30 - 20:30

Black

Frydenberghallen

Man. 4. mai

17:00 - 19:30

White

Frydenberghallen

Man. 4. mai

16:30 - 18:30

Gold

Frydenberghallen

Tir. 5. mai

19:30 - 21:30

Shine

Frydenberghallen

Tir. 5. mai

19:30 - 21:30

Eclipse

Frydenberghallen

Tir. 5. mai

18:00 - 19:30

White

Frydenberghallen

Tir. 5. mai

18:00 - 19:30

Silver

Frydenberghallen

Tir. 5. mai

16:30 - 18:00

Thunder

Frydenberghallen

Tir. 5. mai

16:30 - 18:00

Gold

Frydenberghallen

Ons. 6. mai

18:30 - 20:30

Steel

Brynseng skole

Ons. 6. mai

18:30 - 20:30

Silver

Brynseng skole

Ons. 6. mai

18:30 - 20:00

Black

Frydenberghallen

Ons. 6. mai

18:00 - 19:30

Bronze

Frydenberghallen

Tor. 7. mai

19:30 - 21:30

Shine

Frydenberghallen

Tor. 7. mai

19:00 - 21:30

Gold

Frydenberghallen

Tor. 7. mai

18:00 - 19:30

Thunder

Frydenberghallen

Tor. 7. mai

16:30 - 18:00

Steel

Frydenberghallen

Tor. 7. mai

16:30 - 19:00

Eclipse

Frydenberghallen

Fre. 8. mai

19:00 - 21:00

Turn

Leirskallen turnhall

Lør. 9. mai

12:00 - 14:00

Ekstratrening Gold

Frydenberghallen

Man. 11. mai

20:00 - 22:00

Shine

Brynseng skole

Man. 11. mai

18:30 - 20:00

Thunder

Brynseng skole

Man. 11. mai

18:30 - 20:00

Bronze

Brynseng skole

Man. 11. mai

18:30 - 20:30

Black

Frydenberghallen

Man. 11. mai

17:00 - 19:30

White

Frydenberghallen

Man. 11. mai

16:30 - 18:30

Gold

Frydenberghallen

Tir. 12. mai

19:30 - 21:30

Shine

Frydenberghallen

Tir. 12. mai

19:30 - 21:30

Eclipse

Frydenberghallen

Tir. 12. mai

18:00 - 19:30

White

Frydenberghallen

Tir. 12. mai

18:00 - 19:30

Silver

Frydenberghallen

Tir. 12. mai

16:30 - 18:00

Thunder

Frydenberghallen

Tir. 12. mai

16:30 - 18:00

Gold

Frydenberghallen

Ons. 13. mai

18:30 - 20:30

Steel

Brynseng skole

Ons. 13. mai

18:30 - 20:30

Silver

Brynseng skole

Ons. 13. mai

18:30 - 20:00

Black

Frydenberghallen

Ons. 13. mai

18:00 - 19:30

Bronze

Frydenberghallen

Tor. 14. mai

19:30 - 21:30

Shine

Frydenberghallen

Tor. 14. mai

19:00 - 21:30

Gold

Frydenberghallen

Tor. 14. mai

18:00 - 19:30

Thunder

Frydenberghallen

Tor. 14. mai

16:30 - 18:00

Steel

Frydenberghallen

Tor. 14. mai

16:30 - 19:00

Eclipse

Frydenberghallen

Fre. 15. mai

19:00 - 21:00

Turn

Leirskallen turnhall

Man. 18. mai

20:00 - 22:00

Shine

Brynseng skole

Man. 18. mai

18:30 - 20:00

Thunder

Brynseng skole

Man. 18. mai

18:30 - 20:00

Bronze

Brynseng skole

Man. 18. mai

18:30 - 20:30

Black

Frydenberghallen

Man. 18. mai

17:00 - 19:30

White

Frydenberghallen

Man. 18. mai

16:30 - 18:30

Gold

Frydenberghallen

Tir. 19. mai

19:30 - 21:30

Shine

Frydenberghallen

Tir. 19. mai

19:30 - 21:30

Eclipse

Frydenberghallen

Tir. 19. mai

18:00 - 19:30

White

Frydenberghallen

Tir. 19. mai

18:00 - 19:30

Silver

Frydenberghallen

Tir. 19. mai

16:30 - 18:00

Thunder

Frydenberghallen

Tir. 19. mai

16:30 - 18:00

Gold

Frydenberghallen

Ons. 20. mai

18:30 - 20:30

Steel

Brynseng skole

Ons. 20. mai

18:30 - 20:30

Silver

Brynseng skole

Ons. 20. mai

18:30 - 20:00

Black

Frydenberghallen

Ons. 20. mai

18:00 - 19:30

Bronze

Frydenberghallen

Ons. 20. mai

00:00 - 23:59

Ekstratrening Gold

Frydenberghallen

Tor. 21. mai

19:30 - 21:30

Shine

Frydenberghallen

Tor. 21. mai

19:00 - 21:30

Gold

Frydenberghallen

Tor. 21. mai

18:00 - 19:30

Thunder

Frydenberghallen

Tor. 21. mai

16:30 - 18:00

Steel

Frydenberghallen

Tor. 21. mai

16:30 - 19:00

Eclipse

Frydenberghallen

Fre. 22. mai

19:00 - 21:00

Turn

Leirskallen turnhall

Lør. 23. - Søn. 24. mai

00:00 - 00:00

ECC

Man. 25. mai

20:00 - 22:00

Shine

Brynseng skole

Man. 25. mai

18:30 - 20:00

Thunder

Brynseng skole

Man. 25. mai

18:30 - 20:00

Bronze

Brynseng skole

Man. 25. mai

18:30 - 20:30

Black

Frydenberghallen

Man. 25. mai

17:00 - 19:30

White

Frydenberghallen

Man. 25. mai

16:30 - 18:30

Gold

Frydenberghallen

Tir. 26. mai

19:30 - 21:30

Shine

Frydenberghallen

Tir. 26. mai

19:30 - 21:30

Eclipse

Frydenberghallen

Tir. 26. mai

18:00 - 19:30

White

Frydenberghallen

Tir. 26. mai

18:00 - 19:30

Silver

Frydenberghallen

Tir. 26. mai

16:30 - 18:00

Thunder

Frydenberghallen

Tir. 26. mai

16:30 - 18:00

Gold

Frydenberghallen

Ons. 27. mai

18:30 - 20:30

Steel

Brynseng skole

Ons. 27. mai

18:30 - 20:30

Silver

Brynseng skole

Ons. 27. mai

18:30 - 20:00

Black

Frydenberghallen

Ons. 27. mai

18:00 - 19:30

Bronze

Frydenberghallen

Tor. 28. mai

19:30 - 21:30

Shine

Frydenberghallen

Tor. 28. mai

19:00 - 21:30

Gold

Frydenberghallen

Tor. 28. mai

18:00 - 19:30

Thunder

Frydenberghallen

Tor. 28. mai

16:30 - 18:00

Steel

Frydenberghallen

Tor. 28. mai

16:30 - 19:00

Eclipse

Frydenberghallen

Fre. 29. mai

19:00 - 21:00

Turn

Leirskallen turnhall

Man. 1. jun

20:00 - 22:00

Shine

Brynseng skole

Man. 1. jun

18:30 - 20:00

Thunder

Brynseng skole

Man. 1. jun

18:30 - 20:00

Bronze

Brynseng skole

Man. 1. jun

18:30 - 20:30

Black

Frydenberghallen

Man. 1. jun

17:00 - 19:30

White

Frydenberghallen

Man. 1. jun

16:30 - 18:30

Gold

Frydenberghallen

Tir. 2. jun

19:30 - 21:30

Shine

Frydenberghallen

Tir. 2. jun

19:30 - 21:30

Eclipse

Frydenberghallen

Tir. 2. jun

18:00 - 19:30

White

Frydenberghallen

Tir. 2. jun

18:00 - 19:30

Silver

Frydenberghallen

Tir. 2. jun

16:30 - 18:00

Thunder

Frydenberghallen

Tir. 2. jun

16:30 - 18:00

Gold

Frydenberghallen

Ons. 3. jun

18:30 - 20:30

Steel

Brynseng skole

Ons. 3. jun

18:30 - 20:30

Silver

Brynseng skole

Ons. 3. jun

18:30 - 20:00

Black

Frydenberghallen

Ons. 3. jun

18:00 - 19:30

Bronze

Frydenberghallen

Tor. 4. jun

19:30 - 21:30

Shine

Frydenberghallen

Tor. 4. jun

19:00 - 21:30

Gold

Frydenberghallen

Tor. 4. jun

18:00 - 19:30

Thunder

Frydenberghallen

Tor. 4. jun

16:30 - 18:00

Steel

Frydenberghallen

Tor. 4. jun

16:30 - 19:00

Eclipse

Frydenberghallen

Fre. 5. jun

19:00 - 21:00

Turn

Leirskallen turnhall

Lør. 6. jun

12:00 - 14:00

Ekstratrening Gold

Frydenberghallen

Lør. 6. jun

12:00 - 14:00

Ekstratrening Gold

Frydenberghallen

Man. 8. jun

20:00 - 22:00

Shine

Brynseng skole

Man. 8. jun

18:30 - 20:00

Thunder

Brynseng skole

Man. 8. jun

18:30 - 20:00

Bronze

Brynseng skole

Man. 8. jun

18:30 - 20:30

Black

Frydenberghallen

Man. 8. jun

17:00 - 19:30

White

Frydenberghallen

Man. 8. jun

16:30 - 18:30

Gold

Frydenberghallen

Tir. 9. jun

19:30 - 21:30

Shine

Frydenberghallen

Tir. 9. jun

19:30 - 21:30

Eclipse

Frydenberghallen

Tir. 9. jun

18:00 - 19:30

White

Frydenberghallen

Tir. 9. jun

18:00 - 19:30

Silver

Frydenberghallen

Tir. 9. jun

16:30 - 18:00

Thunder

Frydenberghallen

Tir. 9. jun

16:30 - 18:00

Gold

Frydenberghallen

Ons. 10. jun

18:30 - 20:30

Steel

Brynseng skole

Ons. 10. jun

18:30 - 20:30

Silver

Brynseng skole

Ons. 10. jun

18:30 - 20:00

Black

Frydenberghallen

Ons. 10. jun

18:00 - 19:30

Bronze

Frydenberghallen

Tor. 11. jun

19:30 - 21:30

Shine

Frydenberghallen

Tor. 11. jun

19:00 - 21:30

Gold

Frydenberghallen

Tor. 11. jun

18:00 - 19:30

Thunder

Frydenberghallen

Tor. 11. jun

16:30 - 18:00

Steel

Frydenberghallen

Tor. 11. jun

16:30 - 19:00

Eclipse

Frydenberghallen

Fre. 12. jun

19:00 - 21:00

Turn

Leirskallen turnhall

Man. 15. jun

20:00 - 22:00

Shine

Brynseng skole

Man. 15. jun

18:30 - 20:00

Thunder

Brynseng skole

Man. 15. jun

16:30 - 18:30

Gold

Frydenberghallen

Tir. 16. jun

19:30 - 21:30

Shine

Frydenberghallen

Tir. 16. jun

19:30 - 21:30

Eclipse

Frydenberghallen

Tir. 16. jun

16:30 - 18:00

Thunder

Frydenberghallen

Tir. 16. jun

16:30 - 18:00

Gold

Frydenberghallen

Tor. 18. jun

19:30 - 21:30

Shine

Frydenberghallen

Tor. 18. jun

19:00 - 21:30

Gold

Frydenberghallen

Tor. 18. jun

18:00 - 19:30

Thunder

Frydenberghallen

Tor. 18. jun

16:30 - 19:00

Eclipse

Frydenberghallen

Fre. 19. jun

19:00 - 21:00

Turn

Leirskallen turnhall

Man. 22. jun

20:00 - 22:00

Shine

Brynseng skole

Man. 22. jun

18:30 - 20:00

Thunder

Brynseng skole

Man. 22. jun

16:30 - 18:30

Gold

Frydenberghallen

Tir. 23. jun

19:30 - 21:30

Shine

Frydenberghallen

Tir. 23. jun

19:30 - 21:30

Eclipse

Frydenberghallen

Tir. 23. jun

16:30 - 18:00

Thunder

Frydenberghallen

Tir. 23. jun

16:30 - 18:00

Gold

Frydenberghallen

Tor. 25. jun

19:30 - 21:30

Shine

Frydenberghallen

Tor. 25. jun

19:00 - 21:30

Gold

Frydenberghallen

Tor. 25. jun

18:00 - 19:30

Thunder

Frydenberghallen

Tor. 25. jun

16:30 - 19:00

Eclipse

Frydenberghallen

Fre. 26. jun

19:00 - 21:00

Turn

Leirskallen turnhall

Man. 29. jun

20:00 - 22:00

Shine

Brynseng skole

Man. 29. jun

19:30 - 21:30

Shine

Frydenberghallen

Man. 29. jun

18:30 - 20:00

Thunder

Brynseng skole

Man. 29. jun

16:30 - 18:30

Gold

Frydenberghallen

Tir. 30. jun

19:30 - 21:30

Shine

Frydenberghallen

Tir. 30. jun

19:30 - 21:30

Eclipse

Frydenberghallen

Tir. 30. jun

16:30 - 18:00

Thunder

Frydenberghallen

Tir. 30. jun

16:30 - 18:00

Gold

Frydenberghallen

Fre. 3. jul

19:00 - 21:00

Turn

Leirskallen turnhall

Fre. 10. jul

19:00 - 21:00

Turn

Leirskallen turnhall

Fre. 17. jul

19:00 - 21:00

Turn

Leirskallen turnhall

Fre. 24. jul

19:00 - 21:00

Turn

Leirskallen turnhall

Fre. 31. jul

19:00 - 21:00

Turn

Leirskallen turnhall